детски велосипед

 • CHIPOLINO Скутер 4 во 1 ALL RIDE (син, црвен и жолт)

  Продава: АНДРЕЈ КОМПАНИ

  Погоден за деца над 3 години со тежина до 20 кг.

  Рачката може да се свитка на 3 позиции.

  Хименопротективно анти-лизгачко држење на рачката за постабилен зафат.

  TRU тркала (исклучителни моќни перформанси и издржливост) – задни 7,5″ предни 2,5″.

  Има посебно место за чување на педалите под седиштето.

  Копче за брзо и лесно ослободување на педалите, сместено на предното тркало.

  Играчката се трансформира многу лесно и брзо во нејзините различни варијанти, благодарение на системот на механизми.

  Играчката може да се користи на 4 различни начини, што ја прави интересна за децата.

  Може да се користи како играчка за возење (потребно е да се спушти седиштето, да се отстранат педалите и да се движат задните тркала).

  4,850.00 ден5,490.00 ден

продукти