Женски часовник Ferrucci 14020m.02

3,700.00ден

In stock

Дијаметар: 31-35mm

Материјал на ремче: метал

Водоотпорен: 3 ATM

Боја на ремче: двобојна

Гаранција: 24 месеци

Материјал на куќиште: метал

Боја на куќиште: сребрена со циркони

Механизам: Quartz

Тип на стакло: минерално

3,700.00ден

Main Menu

Женски часовник Ferrucci 14020m.02