Женски часовник Ferrucci FC 13022M.01

3,400.00ден

In stock

Дијаметар: 31-35 mm

Материјал на ремче: челик

Водоотпорен: 3 ATM

Боа на ремче: металик

Гаранција: 24 месеци

Материјал на куќиште: челик

Боја на куќиште: металик

Механизам: Quartz

Тип на стакло: минерално

3,400.00ден

Main Menu

Женски часовник Ferrucci FC 13022M.01