Женски часовник Ferrucci FC 13022M.03

3,400.00ден

In stock

Дијаметар: 31-35 mm

Материјал на ремче: метал

Водоотпорен: 3 ATM

Боја на часовник: златна

Warranty Period24 Oh

Case MaterialMetal

Case ColorGold

MechanismQuartz

Dial ShapeRound

Glass ShapeRight

TipWatch

ColourGold

Glass TypeMineral

3,400.00ден

Main Menu

Женски часовник Ferrucci FC 13022M.03