Женски часовник Ferrucci FC 13598M.06

3,400.00ден

In stock

Дијаметар: 36-40 mm

Материјал на ремче: метал

Водоотпорен: 3 ATM

Боја на ремче: бронза

Гаранција: 24 месеци

Материјал на куќиште: метал

Боја на куќиште: бронза

Механизам: Quartz

Тип на стакло: минерално

3,400.00ден

Main Menu

Женски часовник Ferrucci FC 13598M.06