Машки / Женски часовник Ferrucci FC 13105M.06

3,700.00ден

In stock

Дијаметар: 31-35 mm

Материјал на ремче: метал

Водоотпорен: 3 ATM

Боја на ремче: златна

Гаранција: 24 месеци

Материјал на куќиште: метал

Боја на куќиште: златна

Механизам: Quartz

Тип на стакло: минерално

3,700.00ден

Main Menu

Машки / Женски часовник Ferrucci FC 13105M.06