Машки часовник Ferrucci FC 11711TK.01

3,400.00ден

In stock

дијаметар: 41-45 mm

водоотпорен до: 3 ATM

дополнителни опции: дата

боја на каишка: црна

гаранција: 24 месеци

материјал на куќиште: метал

боја на куќиште: металик

механзам: Quartz

стакло: Mineral

3,400.00ден

Main Menu

Машки часовник Ferrucci FC 11711TK.01