Машки часовник Ferrucci FC 12669FM.03

4,200.00ден

In stock

Дијаметар: 36-40 mm

Материјал на ремче: метал

Водоопорен: 3 ATM

гаранција: 24 месеци

Боја на ремче: златно

Тип на стакло: минерално

Боја на позадина на куќиште: бела

Механизам: Quartz

4,200.00ден

Main Menu

Машки часовник Ferrucci FC 12669FM.03