Машки часовник Ferrucci FC 13598M.04

3,400.00ден

In stock

Дијаметар: 31-35 mm

Материјал на ремче: метал

Водоотпорен: 3 ATM

Боја на ремче: сребрена

Гаранција: 24 месеци

Материјал на куќиште: метал

Боја на куќиште: сребрена

Механизам: Quartz

Тип на стакло: минерално

3,400.00ден

Main Menu

Машки часовник Ferrucci FC 13598M.04