Машки часовник Ferrucci FC 13614FM.02

4,200.00ден

In stock

Дијаметар на куќиште: 45 mm

Боја на ремче: сребрена

Материјал на ремче: метал

Боја на куќиште: сребрена

Механизам: Quartz

Тип на стакло: минерално

Водоотпорен: 3 ATM

Материјал на куќиште: метал

Дополнителни опции: дата

Боја: металик

Гаранција: 24 месеци

4,200.00ден

Main Menu

Машки часовник Ferrucci FC 13614FM.02