Машки часовник Ferrucci FC 13614FM.04

4,200.00ден

In stock

Дополнителна опција: дата

Дијаметар на куќиште: 36-40 mm

Водоотпорен: 3 ATM

Материјал на ремче: метал

Боја на ремче: двобојно

Материјал на куќиште: челик

Тип на стакло: минерал

Боја на позадина на куќиште: црна

4,200.00ден

Main Menu

Машки часовник Ferrucci FC 13614FM.04