Машки часовник Ferrucci FC 14042FM.01

4,200.00ден

In stock

Дијаметар: 36-40 mm

Материјал на ремче: метал

Водоотпорен: 3 ATM

Боја на ремче: сребрена

Гаранција: 24 месеци

Материјал на куќиште: метал

Боја на куќиште: црно

Механизам: Quartz

Тип на стакло: минерално

4,200.00ден

Main Menu

Машки часовник Ferrucci FC 14042FM.01