Машки часовник Ferrucci FC 14046TM.01

4,200.00ден

In stock

Дијаметар: 31-35 mm

Материјал на ремче: Metal

Водоотпорен: 3 ATM

Боја на ремче: сребрена

Гаранција: 24 месеци

Материјал на куќиште: метал

Боја на куќиште: сребро

Механизам: Quartz

Боја: сребрена

Стакло: минерално

4,200.00ден

Main Menu

Машки часовник Ferrucci FC 14046TM.01