Машки часовник Ferrucci FC 14046TM.02

4,200.00ден

In stock

Дијаметар: 36-40 mm

Материјал на ремен: метал

Материјал на куќиште: метал

Боја на куќиште: црна

Водоотпорен: 3 ATM

ГАранција 24 месеци

Механизам: Quartz

Боја: Сребрена

Тип на стакло: Минерал

4,200.00ден

Main Menu

Машки часовник Ferrucci FC 14046TM.02