АКУМУЛАТОРСКА ДУВАЛКА ЗА ЛИСЈА ISKRA Iskra IX-LB36

3,999.00 ден4,999.00 ден (-20%)

На залиха

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина на мирување: 14,000 вртежи во минута
• Проток на воздух: 280 m3 / h
• Брзина на дување: 234 км на час
• Рачка од гума
• Време на траење: 25-30 мин

• Димензии на пакетот (во мм): 325 (L) x 188 (W) x 302 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг
• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти