АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР ЗА ЖИВА OГРАДА Iskra IX-HT36

6,999.00 ден8,499.00 ден (-18%)

На залиха

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина на мирување: 3300 вртежи во минута
• Должина на сечење: 508 мм
• Дијаметар за сечење: Ø 16 mm
• Рачка од гума
• Време на траење: 20-30 мин

• Димензии на пакувањето (во мм): 1100 (L) x 255 (W) x 205 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти