АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР

11,999.00 ден12,999.00 ден (-8%)

На залиха

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина на мирување: 7500 вртежи во минута
• Продолжена навојна глава
– Макс. дијаметар на навој: Ø 1,6 мм
– Дијаметар за сечење: Ø 300 mm
• Продолжено со метално сечило
– Дијаметар на сечилото: 5 255 mm
• Рачка од гума
• Време на траење: 30-35 мин
• Димензии на пакувањето (во мм): 1020 (L) x 345 (W) x 205 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти