АВИ – S

1,020.00 ден1,200.00 ден (-15%)

АВИ – S
Флексибилен и удобен производ за вашето домашно милениче.

Исчисти

АВИ – S

Димензија S: 56x44x10cm | Полнење: Полистирен | Навлака: Полиестер | Водоотпорна | 1 година гаранција | Бесплатна достава во МК

LOTUS AVI е анатомски обликуван производ, изработен од цврста, водоотпорена навлака, лесена за одржување која не впива миризба, исполнета со материјал кој ја задржува топлината и ја одржува температурата на леглото.

Иснпирирани од домашните миленици и грижата за нивната удобноста, дизајнерскиот тим на Lotus Lounge Chair, дизајнираше производ кој ќе ги задоволува сите потреби за леглото на вашиот миленик.

Флесибилен и комотен стилски производ за вашиот миленик со водоотпорна и променлива навлака која лесно се одржува за дома и надвор.

 

 

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Бои

Бела, Светла беж, Беж, Жолта, Портокалова, Црвена, Розе, Јоргован, Лаванда, Светло плава, Сина, Морнарско плава, Јаболко зелена, Трева зелена, Бор зелена, Маслина зелена, Кафена, Светло сива, Графит сива, Црна

Информации за продавницата

  • Име на продавница: LOTUS GENERATION
  • Продавница: LOTUS GENERATION
  • Адреса: Прилеп
    Северна Македонија
    7500
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти