Барби гума за деца од 3-6 години

125.00 ден155.00 ден (-19%)

На залиха

Гума за пливање со ликот на Барби, наменета за деца на возраст од 3-6 години.
Димензии: 56 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти