Барски стол Аксел

3,490.00 ден5,830.00 ден (-40%)

Модел AКСЕЛ тапациран во мебел штоф AMSTERDAM велвет

Пескарени метални мат ногарки

Ротирачки механизам за нивелација

Димензии:

Висина – 92/112 цм

Ширина – 47 цм

Длабочина – 39 цм

Кога е спуштено најдолу, висина на седло 60 цм

Исчисти
SKU: N/A Категорија:

Дополнителни Информации

Одберете боја

Wine, Silver, Terra, Mustard, Cream, Grey

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти