Базен 262х157х46 см

1,580.00 ден1,990.00 ден (-21%)

Нема на залиха

Брз и лесен за поставување и за него не се потребни никакви алатки.
Процесот е едноставен – само изберете површина на површината.
Складирањето е брзо и едноставно.
Димензии: 262х157х46 см

Категорија: Тагови: ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти