Базен 262х175х51 см

1,899.00 ден2,399.00 ден (-21%)

Нема на залиха

Брз и лесен за поставување и за него не се потребни никакви алатки.
Складирањето е брзо и едноставно.
Димензии: 262х175х51 см

Категории: , Тагови: , ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти