Базен 305х183х56 см

2,350.00 ден2,850.00 ден (-18%)

Нема на залиха

Брз и лесен за поставување и за него не се потребни никакви алатки.
Складирањето е брзо и едноставно.
Димензии: 305х183х56 см

Категорија: Тагови: , , ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти