Базен 457х107 см

17,990.00 ден18,990.00 ден (-5%)

Нема на залиха

Брз и лесен за поставување и за него не се потребни никакви алатки.
Процесот за поставување е едноставен – само изберете површина, надувајте го горниот прстен и базенот ќе се крева бидејќи се полни со вода.
Изработен од издржлив материјал.
Реален принт.
Располага со пумпа за филтрирање.
Располага со скала.
Складирањето е брзо и едноставно.
Водата лесно се испушта преку вентилот за контрола на протокот.
Димензии: 457х107 см

Категории: , Тагови: , ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти