Базен 549х274х122 см

46,990.00 ден49,990.00 ден (-6%)

Нема на залиха

Овој базен е доволно голем за Вас, Вашите деца и нивните пријатели да уживаат.
Не ви треба странична поддршка, така што поставувањето е брзо и лесно, а базенот стабилен.
Издржливата челична рамка е отпорна на корозија.
Seal & Lock System за сигурна врска на цевките.
Постава Tritech е изработена од издржлив материјал.
Располага со пумпа за филтрирање.
Располага со безбедна скала.
Располага со покривка за базен.
Располага со хемиски диспендер ChemConnect.
Диспендерот одржува чиста, здрава вода во базенот со обезбедување стабилно ниво на хлор што е рамномерно распрскувано низ базенот.
Антимикробниот филтер го продолжува животниот век на базенот со спречување на растење на алги, мувла и други бактерии во водата.
Димензии: 549x274x122 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти