Базен Мики 70х30 см

395.00 ден595.00 ден (-34%)

Нема на залиха

Базен Мики е брз и лесен за поставување и за него не се потребни никакви алатки.
Складирањето е брзо и едноставно.
Димензии: 70х30 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти