Базен со кров 94х89х79 см

799.00 ден999.00 ден (-20%)

Нема на залиха

Базен со кров за деца кој е идеален за топлото време токму поради штитникот за сонце.
Димензии: 94х89х79 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти