Базен со меко дно 165х104х25 см

760.00 ден890.00 ден (-15%)

Нема на залиха

Базен со меко дно наменет посебно за деца.
Димензии: 165х104х25 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти