Базен за деца 122х25 см

450.00 ден650.00 ден (-31%)

Нема на залиха

Детски базен за вашиот двор или градина. Лесно се монтира, лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на Вашите најмили.
Димензии:122х25 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти