Бебешка гума со заштита од сонце во форма на рак, за бебиња и деца од 6-18 месеци

520.00 ден800.00 ден (-35%)

Нема на залиха

Гума за пливање наменета за бебиња и мали деца на возраст од 6-18 месеци, која е идеална за топлото време затоа што содржи штитник за сонце и со тоа го олеснува процесот на капење на Вашите деца за време на летните одмори.
Димензии: 86х66 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти