Bell HipoAllergenic молив за очи

185.00 ден

HipoAllergenic автоматски молив за очи. Долготраен молив за експресивен изглед со богата боја. Благодарение на мекиот врв се нанесува лесно и прецизно. Нема потреба да се остри. Долготраен ефект и зачувана форма со часови. Содржи восоци и рицинусово масло кои ја хранат и штитат нежната кожа на очните капаци. Дерматолошки и офталмолошки тестиран производ. Погоден за луѓе со чувствителни очи, со контактни леќи и очила.

Исчисти
SKU: N/A Категории: , , Таг:

За експресивен изглед со богата боја. Благодарение на мекиот врв се нанесува лесно и прецизно. Нема потреба да се остри. Долготраен ефект и зачувана форма со часови. Содржи восоци и рицинусово масло кои ја хранат и штитат нежната кожа на очните капаци. Дерматолошки и офталмолошки тестиран производ. Погоден за луѓе со чувствителни очи, со контактни леќи и очила.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

10 – Black, 20 – Brown, 30 – Nude, 40 – Purple, 50 – Navy, 60 – Grey

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти