Bell HYPOAllergenic блескава база Primer Beauty Glow

450.00 ден520.00 ден (-13%)

На залиха

HYPOAllergenic Primer база подлога за блескав ефект и свеж изглед. Формула збогатена со хијалуронска киселина, екстракт од алое и светлечки рефлектирачки честички. Нанесете го прајмерот пред ставање на пудрата или користете го самостално како таков производ.

Категорија: Таг:

Невообичаена моќ за разубавување. Благодарение на дериватот на хијалуронска киселина и специјално избраната состојка за освежување, добивате изглед на здрава и навлажнета кожа. Додавање на светлечки рефлектирачки пигментни честички овозможува да се добие светлечки ефект и свеж изглед. Екстрактот од алое делува смирувачки и против воспалитерлно. Нанесете го прајмерот пред ставање на пудрата или користете го самостално како таков производ. Тестиран под надзор на дерматолог.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти