Bell HYPOAllergenic бронзена пудра Fresh Bronze Powder

365.00 ден

HYPOAllergenic бронзена камена пудра за свеж тен, и природен изглед. Повеќекратна намена, го прави лицето да изгледа исончано, го изедначува тенот на кожата, може да се користи и за контурурање и деликатно обликување на лицето и замена за руменилото.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Хипоалергична бронзена камена пудра која има изненадувачко многу намени. Го прави лицето да изгледа исончано, го изедначува тенот на кожата, може да се користи и за контурурање и деликатно обликување на лицето и замена за руменилото. Бојата е деликатна и ефектот може да се зајакне со последователни слоеви. Хипоалергеник бронзената пудра во прав не содржи мириси. Тестиран производ под надзор на дерматолог. Погодна е за луѓе со чувствителна кожа, и оние склони кон алергии.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

01, 02, 03

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти