Bell Hypoallergenic молив за усни Long Wear

221.00 ден

Hypoallergenic Long Wear – молив за усни прецизен и долготрен.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Прецизни контури и долготраен молив за усни благодарение на хипоалергичната линија. Мека, нежна текстура, молив за усникој лесно се нанесува. Овозможува долготраен ефект, не ги суши усните и не серазмачкува. Сетот вклучува две живописни бои – црвена и интензивна розева – како и стилски неутрални нијанси .

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

01, 02, 03, 04, 05, 06

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти