Bell Hypoallergenic пудра молив-кармин

251.00 ден297.00 ден (-15%)

Молив-кармин со кадифена формула за интензивен мат ефект. Екстремно лесната текстура. Карминот остава целосна покриеност во боја по една апликација.
Погоден е за чувствителна и/или кожа склона кон иритација.

Исчисти
SKU: N/A Категории: , Таг:

Кадифената формула на кармин обезбедува интензивен мат ефект на вашите усни. Екстремно лесната текстура овозможува мазна и рамномерна примена, оставајќи чувство на топење и навлажнување. Карминот остава целосна покриеност во боја по една апликација. Тестиран под надзор на дерматолог. Погоден е за чувствителна и/или кожа склона кон иритација.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

01, 02, 03, 04, 05, 06

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти