Bell HYPOAllergenic светлечка пудра Illuminating Powder

186.00 ден233.00 ден (-20%)

На залиха

HYPOAllergenic illuminating светлечка пудра за блескав ефект на вашето лице и тело. Пигментите од бисер интензивно ја прават вашата кожа блескава, ја истакнуваат и даваат уникатен изглед. Производот ја прави кожата да изгледа свежа и опуштена и гарантира долготрајна шминка која останува свежа со часови.

Пигментите од бисер интензивно ја истакнуваат кожата, ви даваат уникатен изглед и ја оставаат вашата кожа апсолутно блескава. Производот ја прави кожата да изгледа свежа и опуштена. Тоа гарантира долготрајна шминка која останува свежа со часови. Тестирана под надзор на дерматолог. Погодно е за луѓе со чувствителна и/или кожа склона кон иритација.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти