Bell HYPOAllergenic туш пенкало за очи Deep Black

250.00 ден323.00 ден (-23%)

На залиха

HYPOAllergenic Deep Black екстремно долготрајно туш пенкало за очи. Ајлајнерот има широк зашилен врв, што ја прави апликацијата лесна, а овозможува да направите дискретно потенка или подебела линија на очните капаци.

Категорија: Таг:

Откријте ја тајната на ориенталната убавина и обележете го изгледот користејќи го екстремно долготрајниот Deep Black Eyeliner пенкало за очи. Ајлајнерот има широк зашилен врв, што ја прави апликацијата лесна, а овозможува да направите дискретно потенка линија или подебела да се нацрта на очните капаци, обезбедувајќи “чаден” ефект на окото. Неговата формула е долготрајна и обезбедува совршена шминка за очи до 24 часа. Ајлајнерот има хипоалергична формула, која е погодна за дами со чувствителни очи и/или со контактни леќи. Тестирано под офталмолошка контрола.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти