Bell кармин Classic lipstick

165.00 ден

Долготраен кармин со софистицирана боја на усните и елеганција со часови. Содржи екстракт од витамин Ф, ланолин и алое вера, се грижи за усните, ги омекнува, ја подобрува нивната еластичност и ги штити од пукање.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Според Винстон Черчил, карминот има позитивен ефект и кај жените што го носат и кај мажите кои го гледаат тоа. Од „Бел“ нудат многу нијанси на кармин „Класик“, така што можете да изберете и да бидете различни секој ден. Карминот е со висок квалитет и формула што овозможува лесна и рамномерна примена. Долготрајните пигменти во боја гарантираат заситена и софистицирана боја на усните и елеганција со часови. Благодарение на комплексот со екстракт од витамин Ф, ланолин и алое вера, се грижи за усните, ги омекнува, ја подобрува нивната еластичност и ги штити од пукање.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

4, 5, 7, 14, 16, 20, 102, 116, 119, 120, 123, 137, 201, 204, 205, 138, 147

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти