Bell кармин Royal mat

235.00 ден

Кармин со мат финиш и максимална длабочина на боја.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Мат финиш и максимална длабочина на боја! Опфаќа усните со боја богато заситени во пигмент. Се шири на усните исклучително непречено и нежно, оставајќи убав мат ефект. Покрај тоа, благодарение на содржината на навлажнувачки алое вера и витамин Е, го храни и се грижи за усните. По апликацијата тие се мазни и навлажнети. Високата содржина на пигменти и долготрајна формула прават карминот да остане долго на усните.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

01, 05, 09, 015, 04, 014, 025

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти