Bell молив за усни Precision Stay On

160.00 ден

Precision Stay On е долготраен автоматски молив за усни

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Дали сакате молив што е совршен и лесен за примена?
Полимерите обезбедуваат еластичност на моливот, обезбедувајќи прецизност и необично траен ефект и издржливост.
Содржи ланолин и растителни восоци кои се грижат за деликатна кожа на усните.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

04, 07, 08, 09, 010

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти