Bell палета сенки за очи Colour Enjoy

549.00 ден690.00 ден (-20%)

На залиха

Компактна палета на сенки за различни ефекти и модерен изглед. Содржи 10 модерни нијанси на сенки за неодолив изглед. Сенките се високо пигментирани, што ги прави лесни за нанесување и мешање.

Категории: , Таг:

Компактна палета со 10 сенки за очи во модерни бои за различни ефекти. Таа нуди бесконечни можности за создавање на дневен и ноќен изглед на шминка. Сенките за очи се високо пигментирани, што ги прави лесни за нанесување и мешање.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти