Bell Secretale кармин Velvet lipstick

255.00 ден

Кармин со кадифен мат финиш,за нега на вашите усни

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Кармин со висока покриеност што ги прави усните да изгледаат измазнети и им дава кадифена мат финиш. Неговата кремаста конзистентност не ги исуши усните и не ја прави нивната структура видлива. Апликацијата е лесна и прецизна и неговиот овошен минго-манго ве тера да сакате да ги испробате сите шест нијанси.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

01, 02, 03, 04, 05, 06

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти