Bell сенки 4 Mat Eyeshadows

235.00 ден

4 Mat Eyeshadows сенки за очи во четири различни нијанси. Иновативна формула според CREAMY технологијата за пигменти гарантираат супер мат шминка и во исто време мазна и рамномерна апликација без ленти. Благодарение на кремаста формула сенките за очи се мешаат совршено со кожата.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Иновативни сенки за очи со исклучителна формула според CREAMY технологијата за пигменти гарантираат супер мат шминка и во исто време мазна и рамномерна апликација без ленти. Благодарение на кремаста формула сенките за очи се мешаат совршено со кожата. Нивните пигменти затворени во навлажнувачки коверти овозможуваат да дадат правилно заситена боја на очните капаци. Новиот спектар на бои ќе предизвика шминка да стане необична авантура и вистинско задоволство.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

02, 06

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти