Bell течна пудра My Everyday

269.00 ден

My everyday течна пудра за рамномерен тен и кадифена сјајност.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Специјалистите на „Бел“ создаваат течлна пудра со која ќе имате убава, природна кожа секој ден. Го прави тенот рамномерен, и дава на кожата кадифена сјајност. Вашето лице ќе има природен, зрачен и здрав изглед. Лесната текстура на пудрата се применува лесно и рамномерно, без да оставите неестетски ленти. Овозможува нежно покривање за природен тен. Пудрата има навлажнувачки ефект, кој обезбедува свежо сјај за долго време.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

02, 04, 05

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти