Bell туш гел Super Stay Gel Eyeliner

324.00 ден

На залиха

Bell Super Stay Gel тушот има гел текстура која е лесна за нанесување, погодна за тенки и за дебели линии. Дава интензивно црна боја и целосна покриеност уште со првата апликација. Неговата формула е водоотпорна и е долготрајна. Водоотпорната формула ја прави вашата шминка да трае долго и спречува да избледне и избрише во текот на денот.

Категорија: Таг:

Интензивно црна боја и целосна покриеност веќе со првата апликација. Водоотпорната формула ја прави вашата шминка да трае долго и спречува да избледе во текот на денот. Гел кремастата конзистенција ја прави апликацијата полесна и ви овозможува да нацртате и тенки и дебели линии.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти