Bell туш за очи Professional Liquid Eyeliner

205.00 ден

На залиха

Liquid Eyeliner туш за очи за интензивно црна боја со екстремно тенка мека четка.

Категорија: Таг:

Класичен течен ајлајнер со интензивно црно, што се шири рамномерно и додава длабочина на очите. Екстремно тенка и флексибилна четка обезбедува лесна примена и е совршена за цртање прецизни, фини линии на очните капаци. Не се размачкува на очните капаци во текот на денот.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти