Bestway HYDRO очила за пливање Јуниор (14+) Унисекс

210.00 ден250.00 ден (-16%)

На залиха

Возраст: Возрасни
Препорачана возраст: (мин)14 години
Боја на рамката: Повеќенаменски
Боја на леќата: Повеќенаменски
Материјал на леќите: Поликарбонат
Заштита од ултравиолетово зрачење: ДА
Слој против замагленост: ДА
Боја на прерамка: Бела
Материјал на ремените: Силикон
Приспособлив ремен за очила: ДА

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти