Bestway HYDRO очила за пливање Јуниор (7+) Унисекс

360.00 ден420.00 ден (-14%)

На залиха

Возраст: Јуниор
Препорачана возраст: (мин.) 7 години
Боја на рамката: сива и црна
Материјал на рамката: Силикон
Боја на леќата: рефлектирачка
Материјал на леќите: Поликарбонат
Заштита од ултравиолетово зрачење: ДА
Слој против замагленост: ДА
Материјал на ремените: Силикон
Соодветно за: Унисекс

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти