Bestway Маска за нуркање-поликарбонат (црна и црвена за деца)

359.00 ден399.00 ден (-10%)

На залиха

Маска за нуркање со цевка, Поликарбонат, црна и црвена, за деца од 14 години.

Категорија: Тагови: , , ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти