Bestway маска за нуркање за деца поликарбонат: Црн, Сина, Црвена

250.00 ден310.00 ден (-19%)

На залиха

Препорачана возраст: (мин.) 14 години
Материјал на леќите: Поликарбонат
Боја на производот: Црн, Сина, Црвена
Препорачана возрасна група: Деца
Вклучена цевка за нуркање: НЕ
Конструкција: Маска за половина лице
Приспособлива лента: ДА

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти